اخبار اقتصادی رسانه‌ها

چه کسی آنلاین است؟

ما 66 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم
یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه به عنوان بزرگترین رویداد ایران در این زمینه از روز بیست و هفتم الی سی ام فروردین ماه سال جاری برگزار می شود.
تیم بیمه رازی توانست با غلبه بر تیم سینا صنعت ایذه در دیدار فینال چهارمین دوره رقابتهای کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان، عنوان قهرمانی را از آن خود کند.
پنج شنبه, 23 فروردين 1397 ساعت 09:03

محرابی: حضور بیمه رازی در ورزش همیشگی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیومرث محرابی در خصوص قهرمانی تیم کشتی فرنگی بیمه رازی در رقابت های جام باشگاه های جهان اظهار داشت: این قهرمانی نتیجه تلاش کادر فنی، مدیریت منسجم و همین طور عملکرد خوب کشتی گیران به دست آمد.
علی انصاری از اعضای هیات موسس بانک آینده سه شنبه شب گذشته در مراسم تجلیل از تیم کشتی بیمه رازی که توانست در دو رشته آزاد و فرنگی مقام قهرمانی باشگاه های جهان را کسب کند، ضمن تقدیر از کشتی گیران تیم بیمه رازی گفت: همه ما در یک دالان فکری مشترک حرکت می کنیم و این کریدور فکری مشترک همان توسعه است.
دوشنبه, 20 فروردين 1397 ساعت 08:16

حمایت بیمه رازی از تیم ملی قایقرانی

تیم ملی اسپرینت اسلالوم با ٧ قایقران به منظور حضور در مسابقات انتخابی المپیک جوانان عازم اسپانیا شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، اولین دوره آموزش‌ مجازی فروش بیمه‌های زندگی روز چهارشنبه 29 آذرماه برگزارشد. دوره آموزش مجازی فروش بیمه‌های زندگی برای اولین بار توسط بیمه رازی به مدت دو ساعت با حضور یکی از موفق‌ترین نمایندگان فروش بیمه‌های زندگی با هدف آشنایی نمایندگان با نحوه فروش این بیمه برگزار شد.

فیلم‌ها و تصاویر منتخب