اخبار اقتصادی رسانه‌ها

چه کسی آنلاین است؟

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم
ایران مال نیاز جامعه پسابرجام مطلب ویژه
پنج شنبه, 20 ارديبهشت 1397 ساعت 10:32

ایران مال نیاز جامعه پسابرجام

ایران اسلامی از ابتدای شکل‌گیری تاکنون از تنگناهای سترگی عبور کرده است. هنوز شیرینی پیروزی انقلاب در کاممان بود که قائله کردستان و منافقین، ما را آزرد. جنگ را تجربه کردیم و عزیزترین جوانانمان را مانند لاله‌هایی خوشبو تقدیم وطن کردیم. ترورها و جنگ ادامه یافت، مقاومت کردیم و سینه سپر، که برای ایران تا آخرین قطره می‌مانیم.
رسانه های دیداری و شنیداری مطلب ویژه
دوشنبه, 17 ارديبهشت 1397 ساعت 12:00

رسانه های دیداری و شنیداری

رسانه‌های دیداری و شنیداری، تأثیر فراوانی بر نگرش مخاطبان دارند. خصوصیات منحصر‌به‌فرد صدا و تصویر و گستردگی دسترسی مخاطبان به آن، باعث توجه بیشتر اهالی رسانه به این دو جهت تأثیرگذاری بر مخاطبان است.
باغ کتاب؛ اینجا چراغی روشن است مطلب ویژه
سه شنبه, 11 ارديبهشت 1397 ساعت 06:19

باغ کتاب؛ اینجا چراغی روشن است

ژان باتیست تاورنیه، جهانگرد فرانسوی که در دوره صفوی به ایران آمده است، در کتاب «سفرنامه تاورنیه» روایت‌هایی جذاب درباره علاقه ایرانیان به هم‌نشینی نگاشته است. او ایرانیان را مردمانی توصیف می‌کند که به سخن‌راندن و شنیدن قصه‌های جذاب در گردهمایی‌هایشان علاقه بسیار دارند.
بخشی بزرگ از سرمایه‌های سرگردان ارزی ایرانیان به ویژه در زمینه‌های گردشگری و اقتصاد خرید، آنجا از گنجینه دارایی‌های ملی و شخصی مردمان این سرزمین به در می‌رود که بسیاری از دارندگان آن سرمایه‌ها در سودای دسترسی به برترین تولیدات جهانی، راه به سوی بیرون مرز‌های ایران می‌برند.

فیلم‌ها و تصاویر منتخب